• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Lokale mieszkalne w nowych inwestycjach

Złóż podanie, jeśli jeszcze nie złożyłeś a jesteś zainteresowany zakupem lokalu mieszkalnego w nowych inwestycjach WSBM „Chomiczówka”.
Szanowni Państwo w dniu 28.02.2020r. /piątek/ upływa termin składania podań.

W związku z dużą ilością pytań o plany inwestycyjne Spółdzielni, m.in. w zakresie terenu, o którym już wiele się mówiło tj. w rejonie ulic: Conrada, Brązownicza, Kwitnąca (teren po bazarku oraz ewentualnie po pawilonach), chcielibyśmy Państwa poinformować, że istnieje możliwość realizacji inwestycji mieszkaniowo – usługowej na wskazanym terenie w ramach zadań inwestycyjnych prowadzonych, we własnym zakresie, przez Warszawską Spółdzielnię Budowlano – Mieszkaniową „Chomiczówka.

Dlatego, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych zakupem lokalu mieszkalnego w/w lokalizacji, z prośbą o złożenie na piśmie, informacji o chęci zakupu lokalu ze wskazaniem przedziału metrażowego, jakim byłby zainteresowany. Uzyskane w ten sposób informacje, pozwolą nam odpowiedzieć na pytanie o rzeczywiste zapotrzebowanie ze strony Naszych mieszkańców na realizację inwestycji we wskazanym miejscu.
Podania można złożyć osobiście w sekretariacie Spółdzielni przy ulicy Nerudy 1,za pośrednictwem poczty: WSBM Chomiczówka ul. P. Nerudy 1, 01-926 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula RODO

deklaracja rodo m

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino