• Regulamin udostępniania dokumentów

  • Wolne mieszkania

  • Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Regulamin udostępniania dokumentów

Regulamin udostępniania dokumentów członkom Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie - zmieniony Uchwałą Zarządu WSBM „Chomiczówka” nr 264/2017 z dnia 22 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej...

Wolne mieszkania

 

WOLNE MIESZKANIA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza członków Spółdzielni i wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w inwestycji realizowanej przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I ” w Warszawie

Spółdzielnia dysponuje jeszcze lokalami dwu i trzy-pokojowymi o metrażach: 55,60 m2 ; 43,80 m2 ; 53,40 m2 ; 58,90 m2 ; 69,20 m2 ; 76,30 m2

Czytaj więcej...

Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Spółdzielni przystąpiliśmy do realizacji prac związanych z wdrażaniem dostępu do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Warszawskiej Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie.
Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla członków WSBM „Chomiczówka”.

Czytaj więcej...

Informujemy, że od września do grudnia 2017 r. członkowie Rady Nadzorczej WSBM „Chomiczówka” pełnić będą dyżury w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, według poniższego harmonogramu:

Czytaj więcej: Dyżury członków Rady Nadzorczej

Skład Komisji Rady Nadzorczej WSBM „Chomiczówka" w kadencji 2017-2020r.

Komisja Rewizyjna

 1. Wirowska Wiesława Kolonia II Przewodnicząca
 2. Żuchowski Dariusz Kolonia VI Sekretarz
 3. Chojnacka Grażyna Kolonia IV  
 4. Szczepaniuk Krystyna Kolonia III  

Komisja Techniczna

 1. Adamczyk Anna Kolonia V Przewodnicząca
 2. Demidziuk Marcin Kolonia VI Sekretarz
 3. Sochaczewski Wojciech Kolonia VII  
 4. Steckiewicz Jan Kolonia V  
 5. Wildner Mariusz Kolonia II  

Komisja Mieszkaniowa

 1. Kurowska Maria Agnieszka Kolonia VI Przewodnicząca
 2. Brzeska-Malik Zofia Kolonia II Sekretarz
 3. Bazyl Andrzej Kolonia III  
 4. Rybiński Janusz Kolonia V  
 5. Żurawska Anna Kolonia I  

Komisja Eksploatacyjno - Społeczna

 1. Wapniarski Maciej  Kolonia I Przewodniczący
 2. Zych Grażyna Kolonia III Sekretarz
 3. Dziedzic Grzegorz Kolonia IV  
 4. Januszewski Ignacy Kolonia I  
 5. Majchrzak Jerzy Kolonia IV  
Bez komisji
 1. Trentowska Małgorzata Kolonia VII  

 

Prezydium Rady Nadzorczej

Przewodniczący Połaski Janusz Kolonia VII
V-ce przewodniczący   Sochaczewski Wojciech  Kolonia VII
Skretarz Zych Grażyna Kolonia III

Wykaz Przewodniczących Komitetu Kolonii w kadencji 2017 - 2020 r.

Lp.

Kolonia

       Nazwisko i imię

1.

Kolonia I

Krzysztof Budziszewski

2.

Kolonia II

Henryka Sobocińska

3.

Kolonia III

Romualda Wocial

4.

Kolonia IV

Jarosław Bagiński

5.

Kolonia V

Romana Prokop-Kowalik

6.

Kolonia VI

Anna Tarnowska-Bartak

7.

Kolonia VII

Jerzy Mamczarek

Threesome
Threesome
Orgy
Blowjob
Blowjob
Creampie
Threesome
Threesome
Blowjob
Anal
Blowjob