• Regulamin udostępniania dokumentów

  • Wolne mieszkania

  • Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Regulamin udostępniania dokumentów

Regulamin udostępniania dokumentów członkom Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie - zmieniony Uchwałą Zarządu WSBM „Chomiczówka” nr 264/2017 z dnia 22 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej...

Wolne mieszkania

 

WOLNE MIESZKANIA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza członków Spółdzielni i wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w inwestycji realizowanej przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I ” w Warszawie

Spółdzielnia dysponuje jeszcze lokalami dwu i trzy-pokojowymi o metrażach: 55,60 m2 ; 43,80 m2 ; 53,40 m2 ; 58,90 m2 ; 69,20 m2 ; 76,30 m2

Czytaj więcej...

Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Spółdzielni przystąpiliśmy do realizacji prac związanych z wdrażaniem dostępu do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Warszawskiej Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie.
Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla członków WSBM „Chomiczówka”.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie pisemnego przetargu ograniczonego

WSBM „Chomiczówka" zaprasza do udziału w pisemnym przetargu ograniczonym na: ustalenie wysokości czynszu na wynajem lokalu mieszkalnego nr 168 położonego w Warszawie przy ul. Renesansowej 17 z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

 

Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 26,88 m2. Lokal usytuowany jest na parterze i składa się z 2 (dwóch) pokoi, przedpokoju z wnęką na kuchnię, łazienki z WC.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie pisemnego przetargu ograniczonego

Zarząd WSBM „Chomiczówka” ogłasza pisemny przetarg ograniczony na ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego - prawnie wolnego.

Adres lokalu: ul. Bogusławskiego 8 m. 53 w Warszawie

Piętro: X

Pow. użytkowa: 52,49 m2

Liczba pokoi: 2

Cena wywoławcza: 257.700,00 zł. (25.770,00 zł./m2)

Czytaj więcej...