• Wolne mieszkania

  • Regulamin udostępniania dokumentów

  • Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wolne mieszkania

 

WOLNE MIESZKANIA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza członków Spółdzielni i wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w inwestycji realizowanej przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I ” w Warszawie

Spółdzielnia dysponuje jeszcze lokalami dwu i trzy-pokojowymi o metrażach: 55,60 m2 ; 43,80 m2 ; 53,40 m2 ; 58,90 m2 ; 69,20 m2 ; 76,30 m2

Czytaj więcej...

Regulamin udostępniania dokumentów

Regulamin udostępniania dokumentów członkom Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej "Chomiczówka" w Warszawie - załącznik nr 1 do uchwały nr 113/2016 Zarządu WSBM „Chomiczówka” z dnia 26 kwietnia 2016 r.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Spółdzielni przystąpiliśmy do realizacji prac związanych z wdrażaniem dostępu do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Warszawskiej Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie.
Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla członków WSBM „Chomiczówka”.

Czytaj więcej...

Aktualności

Nowa inwestycja ul. Conrada/Kwitnącej/Gotyckiej

WSBM „Chomiczówka″ informuje, że rozpoczyna realizację inwestycji przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I” w Warszawie.

W/w inwestycja obejmuje budowę 75 mieszkań z komórkami lokatorskimi i 9 lokali usługowych w dwóch budynkach mieszkalnych wielorodzinnych B-3 i B-4 z garażami podziemnymi.

Przewidywany termin rozpoczęcia prac budowlanych określony został na I kwartał 2017r, a zakończenia na IV kwartał 2018r.

Osoby zainteresowane w tym członkowie Spółdzielni i ich rodziny, którzy wcześniej złożyli podania w sprawie finansowania budowy lokali mieszkalnych i usługowych w inwestycjach Spółdzielni, prosimy o zapoznanie się z ofertą mieszkaniową na stronie internetowej Spółdzielni lub w siedzibie Spółdzielni w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym pok. Nr 21 wejście C i przedłożenie na piśmie decyzji dotyczącej przystąpienia do finansowania budowy konkretnego lokalu mieszkalnego wraz z miejscem postojowym


 

Godziny przyjęć interesantów w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym:

  • poniedziałek, czwartek: 14:00 - 18:00
  • wtorek, środa, piątek 08:00 - 12:00