• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Inwestycja Gotycka

DOGODNA LOKALIZACJA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza Państwa do zapoznania się ofertą wolnych mieszkań w inwestycji: „Conrada/Kwitnąca/Gotycka” etap I.
Dwa budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym powstanie w lokalizacji na Chomiczówce w obrębie ulic Conrada, Kwitnącej i Gotyckiej.
W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkola, sklepy osiedlowe m.in. Pasaż Chomiczówka, Carrefour, E. Leclerc. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się metro oraz przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Budynek B3 – składać się będzie z 8 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 26 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach.
Budynek B4 – składać się będzie z 8 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 49 lokali mieszkalnych z możliwością połączenia niektórych lokali.
Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w ramach podanej niżej ceny m2. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe bezpośrednio z wejściem od ulicy. Wewnątrz osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI:

rozpoczęcie budowy - I kwartał 2017r.
zakończenie budowy - IV kwartał 2018r.

word 64x64Wniosek - deklaracja

 

 

 

projekt zagospodarowania

 

 plansza1r1 plansza2r1plansza3r1

 

Drukuj E-mail

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino