• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Inwestycja Gotycka II

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją „Gotycka II”, w ramach której powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w parterze, z garażem podziemnym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Budynek zlokalizowany będzie pomiędzy ulicą Conrada, a ulicą Gotycką na gruncie, do którego Spółdzielni przysługuje prawo użytkowania wieczystego.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

„Gotycka II” będzie kontynuacją już zrealizowanych budynków przy ul. Conrada 22 i ul. Conrada 24, w związku z czym swoją stylistyką będzie do nich nawiązywać. Obiekt będzie miał prostopadłościenną bryłę z wyciętymi w narożnikach loggiami. Budynek będzie składać się z 8 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 26 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach. Dla wszystkich mieszkań w ramach podanej ceny m2 zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Wejście do klatki schodowej przewidziane zostało od strony wschodniej. Na terenie inwestycji przewidziano również zewnętrzne miejsca postojowe. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe z bezpośrednim wejściem od strony ul. Conrada.

DOGODNA LOKALIZACJA

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się: Pasaż Chomiczówka, bazarek, sklepy osiedlowe, m.in. E. Leclerc, przedszkola, szkoły oraz stacja benzynowa. Ponadto w bliskim otoczeniu znajduje się pętla autobusowa, a nieco dalej Galeria Młociny i metro, gdzie przecinają się najważniejsze trasy linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, zapewniające szybką komunikację z Centrum i innymi dzielnicami miasta.

PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI:

rozpoczęcie budowy – I kwartał 2023 r.
zakończenie budowy – I/II kwartał 2025 r.

WSTĘPNY KOSZT BUDOWY:

dla lokalu mieszkalnego wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym - 12.496,60 zł/m2 p.u.m. + VAT = 13.496,33 zł/m2 p.u.m.

dla lokalu usługowego wraz z miejscem postojowym - 13.859,47 zł/m2 p.u.u. + VAT = 17.047,15 zł/m2 p.u.u.

 

Zainteresowani członkowie Spółdzielni i ich osoby bliskie, jak również członkowie i osoby, którzy wcześniej złożyli podania w sprawie finansowania budowy lokali mieszkalnych i usługowych w inwestycjach Spółdzielni, prosimy o zapoznanie się z ofertą mieszkaniową na stronie internetowej Spółdzielni www.wsbm-chomiczowka.pl lub w siedzibie Spółdzielni w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym w godzinach przyjęć interesantów j.n. pok. nr 21 wejście C i przedłożenie na piśmie decyzji* dotyczącej przystąpienia do finansowania budowy konkretnego lokalu mieszkalnego wraz z miejscem postojowym w terminie do dnia 31 stycznia 2023 r.

 

word 64x64 Wniosek

 

PDF 48x48Projekty mieszkań

Klauzula RODO

deklaracja rodo m

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino