• Wolne mieszkania

  • Regulamin udostępniania dokumentów

  • Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wolne mieszkania

 

WOLNE MIESZKANIA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza członków Spółdzielni i wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w inwestycji realizowanej przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I ” w Warszawie

Spółdzielnia dysponuje jeszcze lokalami dwu i trzy-pokojowymi o metrażach: 55,60 m2 ; 43,80 m2 ; 53,40 m2 ; 58,90 m2 ; 69,20 m2 ; 76,30 m2

Czytaj więcej...

Regulamin udostępniania dokumentów

Regulamin udostępniania dokumentów członkom Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej "Chomiczówka" w Warszawie - załącznik nr 1 do uchwały nr 113/2016 Zarządu WSBM „Chomiczówka” z dnia 26 kwietnia 2016 r.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Spółdzielni przystąpiliśmy do realizacji prac związanych z wdrażaniem dostępu do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Warszawskiej Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie.
Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla członków WSBM „Chomiczówka”.

Czytaj więcej...

Inwestycja Gotycka

DOGODNA LOKALIZACJA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza Państwa do zapoznania się ofertą mieszkań i lokali usługowych w inwestycji: „Conrada/Kwitnąca/Gotycka” etap I.
Dwa budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym powstanie w lokalizacji na Chomiczówce w obrębie ulic Conrada, Kwitnącej i Gotyckiej.
W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkola, sklepy osiedlowe m.in. Pasaż Chomiczówka, Carrefour, E. Leclerc. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się metro oraz przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Budynek B3 – składać się będzie z 8 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 26 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach.
Budynek B4 – składać się będzie z 8 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 49 lokali mieszkalnych z możliwością połączenia niektórych lokali.
Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w ramach podanej niżej ceny m2. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe bezpośrednio z wejściem od ulicy. Wewnątrz osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI:

rozpoczęcie budowy - I kwartał 2017r.
zakończenie budowy - IV kwartał 2018r.

KOSZTY BUDOWY:

Lokale mieszkalne wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską w budynku B3 /użytkowanie wieczyste gruntu/ -  6.944,40 zł./m2 pum (brutto)

Lokale mieszkalne wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską w budynku B4 /własność gruntu/ - 7.813,80 zł./m2 pum (brutto)

word 64x64Wniosek - deklaracja

 

 

 

projekt zagospodarowania

 

 plansza1r1 plansza2r1plansza3r1