• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Inwestycja Conrada 3

DOGODNA LOKALIZACJA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza Państwa do zapoznania się ofertą mieszkań i lokali usługowych w inwestycji: „Conrada 3”
Jeden budynek wielorodzinny składający się z części A i części B (usytuowany na gruncie do którego Spółdzielni przysługuje prawo użytkowania wieczystego) z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym powstanie w lokalizacji na Chomiczówce przy ulicy Conrada.
W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się kościół , szkoła, przedszkola, sklepy osiedlowe m.in. Lidl, stacja benzynowa .W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się pętla autobusowa nieco dalej metro ,dogodna lokalizacja gdzie przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.

 

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Budynek będzie się składać z 7 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Zaprojektowano 97 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach.
Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w ramach podanej niżej ceny m2.
Mieszkania posiadać będą przestronne balkony. Na poziomie parteru przewidziano oprócz lokali mieszkalnych również lokale usługowe- bezpośrednio z wejściem od ulicy.
Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

PRZEWIDYWANE TERMINY REALIZACJI INWESTYCJI:

rozpoczęcie budowy - IV kwartał 2017r.
zakończenie budowy - III kwartał 2019r.

 

WSTĘPNY KOSZTY BUDOWY:

Lokalu mieszkalnego wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską - 6.858,00 zł./m2 pum (brutto)
Lokalu usługowego - 7.810,50 zł./m2 pu (brutto)

 

word 64x64Wniosek - deklaracja

 

 

 

schemat pzt m

 

  

Klub Mieszkańców

klub mieszkancow

Klub Domino

klub domino