• Wolne mieszkania

  • Regulamin udostępniania dokumentów

  • Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wolne mieszkania

 

WOLNE MIESZKANIA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza członków Spółdzielni i wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w inwestycji realizowanej przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I ” w Warszawie

Spółdzielnia dysponuje jeszcze lokalami dwu i trzy-pokojowymi o metrażach: 55,60 m2 ; 43,80 m2 ; 53,40 m2 ; 58,90 m2 ; 69,20 m2 ; 76,30 m2

Czytaj więcej...

Regulamin udostępniania dokumentów

Regulamin udostępniania dokumentów członkom Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej "Chomiczówka" w Warszawie - załącznik nr 1 do uchwały nr 113/2016 Zarządu WSBM „Chomiczówka” z dnia 26 kwietnia 2016 r.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Spółdzielni przystąpiliśmy do realizacji prac związanych z wdrażaniem dostępu do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Warszawskiej Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie.
Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla członków WSBM „Chomiczówka”.

Czytaj więcej...

Aktualności

Lista kandydatów na członków Rady Nadzorczej

Zarząd Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Chomiczówka”, na podstawie § 78a ust. 5 Statutu WSBM „Chomiczówka”, podaje do wiadomości listę kandydatów zgłoszonych na członków Rady Nadzorczej WSBM „Chomiczówka” wybieranych na siedmiu częściach Walnego Zgromadzenia WSBM „Chomiczówka” zwołanych przez Zarząd Spółdzielni w 2017roku.

  1. Część listy - obszar kolonii I
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Januszewski Ignacy
    2 Wapniarski Maciej
    3 Zarzycka-Basiuk Anna
    4 Żurawska Anna
  2. Część listy - obszar kolonii II
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Bartosiewicz Zenon 
    2 Brzeska-Malik Zofia 
    3 Gapys Czesław 
    4 Klepacki Kazimierz 
    5 Matysek Elżbieta
    6 Mizak Krystyna Elżbieta
    7 Polak Janusz
    8 Wildner Mariusz
    9 Wirowska Wiesława
  3. Część listy - obszar kolonii III
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Bazyl Andrzej 
    2 Borkowska-Ciok Alicja 
    3 Czajkowski Dobrosław 
    4 Gwiazda Elżbieta 
    5 Nawara Romana
    6 Szczepaniuk Krystyna
    7 Wojciechowski Paweł
    8 Zych Grażyna
  4. Część listy - obszar kolonii IV
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Chojnacka Grażyna 
    2 Dziedzic Grzegorz 
    3 Majchrzak Jerzy 
  5. Część listy - obszar kolonii V
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Adamczyk Anna 
    2 Forkasiewicz Karol 
    3 Jamroz Olga 
    4 Prokop-Kowalik Romana 
    5 Rybiński Janusz
    6 Steckiewicz Jan
  6. Część listy - obszar kolonii VI
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Demidziuk Marcin 
    2 Kacprzak Tadeusz 
    3 Kurowska Maria Agnieszka 
    4 Trykacz Małgorzata 
    5 Walewski Janusz Edmund
    6 Wołonciej Edward
    7 Żuchowski Dariusz
  7. Część listy - obszar kolonii VII
    Lp.Nazwisko i imię
    1 Bijak Tomasz 
    2 Kowalski Jarosław 
    3 Mamczarek Jerzy 
    4 Olwiński Roman 
    5 Piotrowski Marian
    6 Połaski Janusz
    7 Sochaczewski Wojciech
    8 Trentowska Małgorzata