• Regulamin udostępniania dokumentów

  • Wolne mieszkania

  • Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Regulamin udostępniania dokumentów

Regulamin udostępniania dokumentów członkom Warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie - zmieniony Uchwałą Zarządu WSBM „Chomiczówka” nr 264/2017 z dnia 22 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej...

Wolne mieszkania

 

WOLNE MIESZKANIA

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” zaprasza członków Spółdzielni i wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w inwestycji realizowanej przy ul. Conrada/Kwitnąca/Gotycka „ Etap I ” w Warszawie

Spółdzielnia dysponuje jeszcze lokalami dwu i trzy-pokojowymi o metrażach: 55,60 m2 ; 43,80 m2 ; 53,40 m2 ; 58,90 m2 ; 69,20 m2 ; 76,30 m2

Czytaj więcej...

Zaproszenie do usługi Net-Czynsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Spółdzielni przystąpiliśmy do realizacji prac związanych z wdrażaniem dostępu do części informacji pochodzących z systemu informatycznego Warszawskiej Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej „Chomiczówka” w Warszawie.
Usługa ta przeznaczona jest wyłącznie dla członków WSBM „Chomiczówka”.

Czytaj więcej...

Aktualności

Prace prowadzone przez firmę Orange Polska S.A

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka” uprzejmie informuje, że w zasobach Spółdzielni prowadzone są prace związane z układaniem światłowodów telekomunikacyjnych przez firmę Orange Polska S.A.
Zgodnie z art.30 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 7 maja 2010 roku o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (Dz. U z 2015 r.poz.880 z późn. zm.) powyższe prace podyktowane są koniecznością zapewnienia dostępu do nieruchomości, w tym do budynku oraz miejsca w budynku, w którym zbiegają się kable lub przewody telekomunikacyjne doprowadzone do lokalu.
Za wynikłe niedogodności przepraszamy.

Threesome
Threesome
Orgy
Blowjob
Blowjob
Creampie
Threesome
Threesome
Blowjob
Anal
Blowjob